MİSYON BEYANIMIZ

Şirketimiz, kuruluş amacını manevi değerlerle uyumlu bir şekilde birleştirerek, helal dairede ve İslami bakış açısına tam uygunluğu sağlayan ürünler üretmeyi temel hedef olarak belirlemiştir. Manevi yönde üretilen bu ürünlerle topluma faydalı olmayı amaçlıyoruz. Dini hassasiyetlere saygı göstererek, şeffaflık ve güvene dayalı bir iş yapma anlayışını benimsiyoruz.

Şirketimiz, prensiplerini İslam’a uygun bir şekilde belirleyerek, ürün portföyünü ve faaliyetlerini bu değerlerle uyumlu hale getirme taahhüdünde bulunmuştur. Hedef kitlemiz, maneviyatı seven ve bu değerlere önem veren bireylerdir. Onların beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek, kaliteli ve güvenilir ürünler sunarak, topluma katma değer sağlama amacı gütmekteyiz.

Şirketimiz, kuruluşunun ilk gününden beri manevi zenginliği ön planda tutarak, iş yapma şeklini bu temel değerlere göre şekillendirmiştir. Bu misyon doğrultusunda, sürdürülebilirlik ilkesine bağlı kalarak, topluma ve çevreye katkıda bulunmayı ve bu değerleri her aşamada yaşatmayı görev edinmiştir.

VİZYON BEYANIMIZ

Kendi hayal dünyamızı maneviyatımızla birleştirip, yeni ve özgün ürünler üretme hedefimizle, ilerliyoruz. Şirket olarak amacımız, manevi değerlerimizi güçlendirmek ve hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için ilham veren ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bu yolda, özgünlüğümüzü kullanarak, insanların yaşamlarını daha anlamlı ve zengin kılabilecek ürünler ortaya koymak için çalışıyoruz. Yeni keşiflere ve sürdürülebilir başarıya adanmış bir ekip olarak, gelecekte daha aydınlık ve ilham verici bir dünya yaratma vizyonumuzu takip ediyoruz.

Hayvan Dostu işletme!

Şirketimiz, hayvan sevgisi ve sosyal sorumluluk anlayışıyla hareket etmekte ve müşterilerimizin yaptığı her alışverişin, sokak hayvanlarına dolaylı yoldan destek olduğunu hatırlatmak ister. Sizin katkınız, sokaktaki canların sağlık, barınma ve ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Sizlerle birlikte, sadece evcil hayvanlarınız için değil, aynı zamanda sokaktaki dostlarımızın daha iyi bir yaşamı hak ettiklerini unutmamalıyız.
(Bireysel olarak gelirden, yapılan gönüllü yardımlar)


Müşteri Memnuniyeti

Firmamız, siz değerli müşterilerimize hızlı ve etkin çözümler sunmayı bir öncelik olarak benimsemektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için bir zevk meselesi olup, her bir sorunu çözmek bize mutluluk vermektedir.

Sizlerden ricamız, olası bekleme süreleri için sabırlı olmanız ve gelecek cevapları beklemenizdir. Sorunlarınızın çözümü için titizlikle çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızın temelinde, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve sizlere en iyi hizmeti sunmak yatar. İnsanlar bizim için değerlidir ve her bir müşterimizin taleplerini karşılamak, firmamızın ana prensibidir.

Teşekkür eder, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

VEHB-İ DEM AİLESİ

İletişim

Ürün Siparişleri, Hatalı Siparişler, Tavsiyeler, Öneriler ve Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.